SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Katalog

Výrobce

Informace

Čelové svítilny

Čelové svítilny jsou výborné v situacích, kdy potřebujete svítit na konkrétní místo a přitom mít volné ruce. Čelová svítilna neboli „čelovka“ je velmi praktická. Pomocí gumičky skvěle drží na hlavě a velikost jde samozřejmě nastavit. Máte volné ruce a přitom dobře vidíte, ať se otočíte kamkoliv. U čelových svítilen se nejčastěji používají LED. J...

Čelové svítilny jsou výborné v situacích, kdy potřebujete svítit na konkrétní místo a přitom mít volné ruce. Čelová svítilna neboli „čelovka“ je velmi praktická. Pomocí gumičky skvěle drží na hlavě a velikost jde samozřejmě nastavit. Máte volné ruce a přitom dobře vidíte, ať se otočíte kamkoliv. U čelových svítilen se nejčastěji používají LED. Jejich předností jsou hlavně vysoká svítivost a nízká spotřeba energie. Využití si najdou opravdu všude. Vhodné jsou na kolo, k práci i do přírody a mohou svítit či blikat. Gumička umožňuje mít svítilnu na čele nebo ji snadno připevnit i kamkoliv jinam např. na kolo.

Zobrazit

Čelové svítilny Počet produktů: 18

Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek