SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Katalog

Výrobce
Dostupnost

Informace

Dekorační boxy

Dekorační boxy jsou v moderních domácnostech čím dál oblíbenější. Jde o úložný prostor, který lze lehce přesouvat a snadno zapadne i do nevyužitého místa v interiéru. Boxy v naší nabídce jsou různě barevné, mají jiné vzory i velikost, takže si určitě vyperete takový, který se bude k vám domů hodit. Díky úchytům na bočních stranách se boxy snadno...

Dekorační boxy jsou v moderních domácnostech čím dál oblíbenější. Jde o úložný prostor, který lze lehce přesouvat a snadno zapadne i do nevyužitého místa v interiéru. Boxy v naší nabídce jsou různě barevné, mají jiné vzory i velikost, takže si určitě vyperete takový, který se bude k vám domů hodit. Díky úchytům na bočních stranách se boxy snadno přenáší nebo vysouvají (např. z pod postele) a víko chrání obsah hezky uvnitř. Nejčastěji bývají vyrobeny z kartonu a nosnost mají podle své velikosti přibližně do 10 kg. Určitě najdete i vzory, které se skvěle hodí do dětského pokoje. 

Zobrazit

Dekorační boxy Počet produktů: 13

Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek