SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Katalog

Dostupnost

Informace

Domácí potřeby

Domů pořizujeme věci, které se nám opravdu líbí, a proto jsme zřídili celou kategorii věnovanou těmto potřebám. Najdete zde různé interiérové vybavení, dekorační boxy a také koupelnové doplňky, které velmi dobře snáší vlhkost. Nabídka je velká a rozmanitá, umožňuje vybrat si z velkého množství produktů a barevných kombinací. Ať už máte interiér ...

Domů pořizujeme věci, které se nám opravdu líbí, a proto jsme zřídili celou kategorii věnovanou těmto potřebám. Najdete zde různé interiérové vybavení, dekorační boxy a také koupelnové doplňky, které velmi dobře snáší vlhkost. Nabídka je velká a rozmanitá, umožňuje vybrat si z velkého množství produktů a barevných kombinací. Ať už máte interiér zařízen jakkoliv, určitě najdete vybavení, které se  vám bude hodit. Pořiďte si domů věci, které si zamilujete. 

Zobrazit

Domácí potřeby Počet produktů: 14

Podkategorie

  • Dekorační boxy

    Dekorační boxy jsou v moderních domácnostech čím dál oblíbenější. Jde o úložný prostor, který lze lehce přesouvat a snadno zapadne i do nevyužitého místa v interiéru. Boxy v naší nabídce jsou různě barevné, mají jiné vzory i velikost, takže si určitě vyperete takový, který se bude k vám domů hodit. Díky úchytům na bočních stranách se boxy snadno přenáší nebo vysouvají (např. z pod postele) a víko chrání obsah hezky uvnitř. Nejčastěji bývají vyrobeny z kartonu a nosnost mají podle své velikosti přibližně do 10 kg. Určitě najdete i vzory, které se skvěle hodí do dětského pokoje. 

  • Koupelnové doplňky

    Mezi koupelnové doplňky patří vše, co byste chtěli mít ve Vaší koupelně nebo na toaletě. Tyto věci mohou být velké jako např. zrcadlo, ale i malé jako třeba dávkovač na mýdlo nebo zásobník na papírové utěrky. Všechny doplňky do koupelny mají jednu věc společnou – musí být dostatečně odolné proti vlhkosti. U nás najdete zboží, které je vyrobeno z prvotřídních materiálů, takže mu vlhkost nijak zvlášť nevadí a bude Vám dlouho sloužit. Dalším plusem je hladký povrch, díky kterému se doplňky snadno myjí a Vaše koupelna tak působí čistě a příjemně. 

Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek