SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Katalog

Výrobce
Dostupnost

Informace

Halogen

Halogenové žárovky mají výrazně vyšší svítivost než běžné žárovky a zářivky. Jde o speciální typ žárovky, u které se dosahuje vyšší teploty vlákna a tím i jasnějšího světla. Využívají se v různých interiérových ale hlavně exteriérových svítidlech (i v průmyslovém prostředí) a v naší nabídce najdete halogenové žárovky klasické, ve tvaru svíčky, l...

Halogenové žárovky mají výrazně vyšší svítivost než běžné žárovky a zářivky. Jde o speciální typ žárovky, u které se dosahuje vyšší teploty vlákna a tím i jasnějšího světla. Využívají se v různých interiérových ale hlavně exteriérových svítidlech (i v průmyslovém prostředí) a v naší nabídce najdete halogenové žárovky klasické, ve tvaru svíčky, lineární i dichronické a to s čirým i jiným sklem. Je důležité, aby byly halogenové žárovky dostatečně kvalitní, na což klademe při výběru našeho zboží velký důraz. Zboží tak má dlouhou životnost a zákazníci se k nám rádi vrací.

Zobrazit

Halogen Počet produktů: 23

na stránku
Zobrazeno 22 – 23 z 23 položek
Zobrazeno 22 – 23 z 23 položek