SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Katalog

Dostupnost
Typ zářivky
Patice

Informace

Průmyslová svítidla

Světlo vhodné do průmyslu je jiné než např. do domácnosti. Proto jsme pro Vás připravili tuto kategorii, která oddělí jednoznačně produkty vhodné k práci od těch k domácímu využití. Průmyslová svítidla musí být účelná a odolná vůči opotřebení, design u nich nehraje až takovou roli. Najdete zde osvětlení využívající LED, zářivky i žárovky. Všechn...

Světlo vhodné do průmyslu je jiné než např. do domácnosti. Proto jsme pro Vás připravili tuto kategorii, která oddělí jednoznačně produkty vhodné k práci od těch k domácímu využití. Průmyslová svítidla musí být účelná a odolná vůči opotřebení, design u nich nehraje až takovou roli. Najdete zde osvětlení využívající LED, zářivky i žárovky. Všechny naše produkty jsou vyrobeny vysoce kvalitní technikou a vyznačují se díky tomu dlouhou životností. Nabídka je pestrá, u nás si určitě vyberete svítidlo, které splní Vaše představy.

Zobrazit

Průmyslová svítidla Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek